Skrzypce

Informacje dla kupujących.   . Rozmiary skrzypiec.

Cena 239 zł.
KOLOR:

Najtańsze skrzypce do wystroju wnętrza, jako rekwizyt lub zabawka. Inne sklepy oferują je jako zdatne do gry, np. na Allegro po 300 zł, ale nie dajcie się nabrać. Nie w tej cenie.

Cena 279 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce drewniane Everplay Prima. Coś pomiędzy zabawką a instrumentem. Znacznie gorsze niż EV-6xx. Nie polecamy.

.
Cena 299 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce drewniane Joseph Hessler V-5. Robimy sporo poprawek do tych skrzypiec, aby nie sprawiały problemów. To najtańszy model na rynku z takich w miarę zdatnych do grania. Wybierając ciut lepszy model ułatwicie sobie naukę i oszczędzicie nam pracy.

.
Cena 399 350 zł
ROZMIAR:

Skrzypce drewniane Richard Sandner 301/RV1 Wierzchnia płyta świerkowa, tylna płyta i boczki jaworowe, osprzęt buk, strunociąg z mikrostroikami. W zestawie: futerał, smyczek z drewna brazylijskiego, kalafonia. To dobre skrzypce.

Cena 450 399 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce drewniane EverPlay seria 6xx z futerałem, smyczkiem i kalafonią. Model ceniony przez nauczycieli za precyzję i ładne brzmienie. Bardzo polecamy!

Cena 550 399 zł. (leworęczne)
ROZMIAR:

Skrzypce Leworęczne LH z futerałem, smyczkiem i kalafonią. Odwrotna kolejność strun i podbródek z drugiej strony. II gat. Przecena.

Cena 540 470 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce drewniane Stentor (korpus ten sam co Everplay 6xx, ciut lepszy osprzęt) z futerałem, smyczkiem i kalafonią. Model ceniony przez nauczycieli za precyzję i ładne brzmienie. Bardzo polecamy!

Cena 350 zł
ROZMIAR:

Skrzypce drewniane Black Panther z futerałem, smyczkiem i kalafonią. O biedy nadają się dla dzieci do nauki i do gry amatorskiej, ale nie polecam czarnych, bo są w realu brzydkie i nie praktyczne.

Cena 430 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie Tonelli, ze wspaniałym futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Dobre wyposażenie pochłonęło budżet produkcyjny, więc sam instrument został mocno wytaniony. Nie polecam.

Cena 499 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce drewniane Gewa Pure Series z futerałem, smyczkiem i kalafonią. Nie polecam. Słaby współczynnik jakość/cena.

Cena 649 620 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie Sandner SV-300, z futerałem i smyczkiem. Model ceniony za dokładne wykonanie i przyjemne ciepłe brzmienie. POLECAMY!

Cena 690 zł
ROZMIAR:

Skrzypce ciemne Beginner Promo, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Polecamy z uwagi na dobre brzmienie!

Cena 690 799 zł. Podwyżka
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie Pengano S Light, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Ze względu na niewspółmierną podwyżkę radzimy wybrać Beginnera, bo są lepsze i tańsze.

Cena 649 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce ciemne Antonio Salvatini Seria 1xx Jasne, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Polecam!

Cena 649 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce ciemne Antonio Salvatini Seria 1xx Ciemne, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Opcjonalnie futerał prostokątny. Polecam!

Cena 620 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie Stentor 1400, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią.

Cena 749 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie Stentor II 1500, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Najtańszy model Stentora na pełnym osprzęcie hebanowym! https://youtu.be/8mVonuHWhTI

Cena 769 759 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie Sandner SV-2, z futerałem i smyczkiem. Wyższy model - lepsze materiały i brzmienie. Na życzenie kientów w nowej partii kolor jaśniejszy, intensywny, aby odróżnić od SV-300.

Cena 650 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce drewniane Auditorium z futerałem, smyczkiem i kalafonią. Ładne drewno, oryginalny jasny osprzęt.

Cena 750 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie O.M.Mönnich Ebony Set, z hebanowym osprzętem i podstrunnicą. To lepszy model, bo w sklepach zwykle są bez hebanu i nie wyregulowane. W komplecie futerał, smyczek z drewna brazylijskiego, i kalafonia.

Cena 750 zł.
ROZMIAR: Brak

Skrzypce uczniowskie Hoefner AS-160V, z hebanowym osprzętem i podstrunnicą. To lepszy model serii 1xx, wersja tuningowana. W komplecie futerał, smyczek, kalafonia. Staranne wykonanie.

Cena 699 zł.
ROZMIAR:

Najtańsze skrzypce uczniowskie elektryczne Tonsion, z pokrowcem, smyczkiem, i kalafonią. Nie polecamy tych skrzypiec i nie wysyłamy.

Cena 690 zł
ROZMIAR:

Skrzypce wysokiej klasy Verona Violin Custom FT-V11C. Wykonane ręcznie,  lite drewno, stylizacja na stary instrument, lakier półmat. Przecena, końcówka serii, II gat.

Cena 779 zł. Wersja leworęczna!
ROZMIAR:

Skrzypce Leworęczne Pengano Produkt europejski wysokiej jakości. Polecamy osobom leworęcznym! Wierzch - selekcjonowany lity świerk Karpacki, boki i tył klonowe, osprzęt heban, wygodna smukła szyjka. Skrzypce wykonane jako leworęczne (nie przerabiane). Dostępne tylko u nas.

Cena 1050 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie wyjątkowej urody, model Pengano SI Dark, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Stylizacja na stary instrument, piękny lakier. Przygotowane przez dobrego lutnika.

Cena 899 849 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce jasne Antonio Salvatini Seria 7 Jasne, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Lakier spirytusowy! Szlachetny dźwięk. Najlepsze w tej cenie!

Cena 969 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce ciemne Antonio Salvatini Seria 7 Ciemne, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Lakier spirytusowy!

Cena 1050 zł.
ROZMIAR: Towar na zamówienie. Same skrzypce. Dodatki zamawiamy oddzielnie.

Skrzypce uczniowskie Strunal. Możliwoć zamówienia kompletu z futerałem i smyczkiem za 1200 zł

Cena 875 zł.
ROZMIAR: brak

Skrzypce uczniowskie elektryczne E01, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Nie polecamy.

Cena 850 zł.
Kolor:

Skrzypce uczniowskie elektryczne z futerałem, smyczkiem, i słuchawkami. Godne polecenia! Lekkie, dobra elektronika, materiały, wykonanie i korzystny stosunek jakości do ceny.

Cena 1099 999 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie Sandner SV-6, z futerałem i smyczkiem. Najwyższy model uczniowski - lepsze materiały i brzmienie

Cena 950 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce uczniowskie Virtuoso C+, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią.

Cena 1200 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce 4/4 Pengano Custom ST, selekcjonowane + tuning

Cena 1450 zł.
ROZMIAR:

Wysokiej klasy skrzypce fabryczne Sonata. W zestawie smyczek oraz futerał z higrometrem.

Cena 1450 1390 zł.
ROZMIAR:

Wysokiej jakości skrzypce Stentor Conservatoire 4/4 z lakierem Shellac, bardzo staranne wykonanie, garnitur hebanowy, strunociąg z mikrostroikami. Przystosowane do gry. Smyczek drewniany z naturalnym włosiem, futerał prostokątny.

Cena 1299 zł
ROZMIAR:

Zestaw Pengano Antyk Plus Świetne skrzypce robione ręcznie na staro, ciemny brąz, SMYCZEK włosie naturalne, futerał PROSTOKĄTNY w komplecie, piękne brzmienie. Dobry instrument w swojej klasie. W tej dostawie są struny dobrej jakości z rdzeniem metalowym.

Cena 1799 zł
ROZMIAR:

Zestaw Pengano Antyk I Plus Świetne skrzypce robione ręcznie na staro, ciemny brąz, lepszy SMYCZEK włosie naturalne, futerał PROSTOKĄTNY w komplecie, piękne brzmienie. Dobry instrument w swojej klasie.

Cena 1900 1500 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce Pengano V200 Elite made in Europe +tuning. Przód: selekcjonowany świerk Karpacki. Boki i tył: jawor falisty. Tańsze o 400 zł niż w innych sklepach.

Cena 1590 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce czeskie Strunal. Wyższy model 920. W komplecie jest smyczek i futerał.

Cena 1790 1690 zł.
ROZMIAR:

Zestaw Sandner CV-4 Podstawowy instrument z klasy uczniowskiej koncertowej na pełnym osprzęcie hebanowym, nylonowy rdzeń strun owijanych. Polecany zarówno dla początkujących jak i już grających.

Cena 1790 zł.
ROZMIAR:

Zestaw Padva+ Manufaktura w stylu włoskim. Piękny lakier imitacja na staro, ciemny brąz, przód postarzany, smyczek z drewna brazylijskiego, włosie naturalne, futerał PROSTOKĄTNY w komplecie, dobra baza dźwiękowa. Dobry instrument za niska cenę.

Cena 1920 zł.
ROZMIAR:

Zestaw Yamaha V5 Firmowe skrzypce Yamahy. Popularny model w dobrej cenie już z korektami. Yamaha posiada specjalny oddział do produkcji skrzypiec na dobrym poziomie jakościowym.

Cena 1799 zł.
ROZMIAR:

Zestaw Modena+ Instrument w stylu włoskim, stylizacja na staro, dobre struny, przyjemny ciepły dźwięk, futerał PROSTOKĄTNY z hygrometrem w komplecie. W nowej wesji plus smyczek już w zestawie i lekki strunociąg z czterema mikrostroikami. Bardzo udana partia 2017 ze świetnym brzmieniem.

Cena 1900 zł.
ROZMIAR: 4/4

Skrzypce koncertowe Strunal 205/2050.

Cena 1900 zł.
ROZMIAR: 4/4

Skrzypce koncertowe Strunal 205wA.

Cena 1900 zł
ROZMIAR:

Skrzypce koncertowe Strunal 1930/193WA. Teraz nowa wersja z lekkim strunociągiem zintegrowanym. Podbródek przez strunociąg. Są bardzo trwałe i solidne. W przeciwieństwie do chińskich, te skrzypce z upływem czasu tylko zyskują na wartości i brzmieniu.

Cena 4999 4600 zł
ROZMIAR:

Okazja! Unikalne czeskie skrzypce koncertowe Jesef Jan Dvorak, Strunal 435 z podwójnym ożyłkowaniem. Limitowany wysoki model w świetnej cenie. Skrzypce polecane przez szkoły muzyczne. Zdjęcia dokładnie tego egzemplarza!

Cena 1790 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce manufakturowe Gasparo wykończone w starym stylu. Kołki i strunociąg z czarnego hebanu.

Cena 1790 zł.
ROZMIAR:

Skrzypce beznarożnikowe Chanot Unikalne skrzypce - replika wzorowana na modelach Chanota. Wyjątkowo piękna, czysta forma, fantazyjne efy, podwójne ożylkowanie.

Ukulele Hit roku

Cena 140 zł.
KOLOR:

Ukulele podstawowe sopranowe 53 cm. Harleya z korektami Pengano (selekcja + tuning). Sprzęt cenowo na pograniczu zabawki, ale po naszych korektach da się grać.

Cena 199 zł.
Rozmiar:

Ukulele Everplay z tuningiem Pengano. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecamy!

Cena 220 zł.
Rozmiar:

Ukulele z kluczami olejowymi. Everplay z tuningiem Pengano. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecamy!

Cena 350 zł.
Rozmiar:

Ukulele z przodem z litego cedru Everplay z tuningiem Pengano. Najtańsze na rynku z litym drewnwm - ładne brzmienie. Polecamy!

Cena 40 zł.

Pokrowiec do ukulele.

Gitary klasyczne

Cena 200 zł.
ROZMIAR: 4/4

Gitara klasyczna w stylu hiszpańskim Alejandro Startone Niezłe brzmienie w bardzo niskiej cenie, ale duża awaryjność.

Cena 250 zł.
ROZMIAR: 3/4

Gitara klasyczna młodzieżowa 3/4 (7-12 lat). Wyjątkowa wersja z regulacją zakrzywienia gryfu, co umożliwia miękkie ustawienie i zwiększa trwałość.

Cena 350 zł.
ROZMIAR: 4/4

Gitara klasyczna Ever Play EP-100. Seria Cordoba-Salamanca w stylu hiszpańskim.

Cena 390 zł.
KOLOR:

Gitara klasyczna Ever Play EV-12xCEQ.

Cena 450 zł.
ROZMIAR:

Gitara klasyczna Hohner HC-06. Piękne wykonanie, komfort gry i rasowe brzmienie, ale chwilowo nie polecam z uwagi na drewno gryfu.

Cena 499 zł.
KOLOR:

Gitara klasyczna 4/4 WASHBURN Wysoka jakość materiałów i wykonania. Jedyna gitara z dożywotnią gwarancją producenta!

Cena 530 zł.
KOLOR:

Gitara klasyczna 4/4 Yamaha Nowszy model z korektami i dodatkami.

Cena 520 490 zł. PROMO
ROZMIAR:

Gitara klasyczna Fender. Najlepsza gitara do nauki i gry amatorskiej. Nie produkowana w Chinach! Idealna dla KOBIET i młodzieży

Cena 770 zł.
ROZMIAR: 4/4

Gitara klasyczna Luthier. Przód z litego Cedru daje przyjemne ciepłe brzmienie. Gitara szlachetna, wyraźnie lepsza od sklejkowych, dobrze stroi, łatwo sie gra. Bardzo polecam.

Cena 945 Promocja 850 zł.
ROZMIAR: 4/4

Gitara Strunal produkcji czeskiej ze strunami francuskimi. Wygląda i brzmi wspaniale. Lity cedr z gęstymi słojami daje przyjemne, ciepłe brzmienie. Dźwięk jest zrównoważony z długim wybrzmiewaniem.

Gitary akustyczne

Cena 649 zł
KOLOR:

Bouzouki. Coś jak wielka mandolina. Instrument znany z Irlandii i Grecji. Dla osób znudzonych gitarą to świetna zabawa i nowe brzmienia. Instrument europejski (nie chińszczyzna). Całość z pięknego litego drewna z prawdziwymi inkrustacjami.

Cena 350 zł.
KOLOR:

Gitara akustyczna mahoniowa OM body Bentona 4/4 model 45 dostrajana w pracowni Pengano. Podstrunnica palisandrowa. Zadziwiająco dźwięczna jak na swoje gabaryty. Bardzo zgrabne pudło wygodne do trzymania. Polecam osobom niższego wzrostu, szczególnie dla pań.

Cena 360 zł.
KOLOR:

Gitara akustyczna 4/4 z pełnym pudłem Dreadnought tuningowana w pracowni Pengano. Klucze olejowe. Polecam - przy niskim budżecie dobry stosunek jakość/cena.

Cena 560 zł.
KOLOR:

Gitara akustyczna 4/4 Cort +pokrowiec w promocji. Polecamy.

Cena 499 zł
KOLOR:

Gitara akustyczna 4/4 Squier by Fender

Cena 480 zł.
KOLOR:

Gitara elektroakustyczna Bentona 4/4 dostrajana w pracowni Pengano. Klucze olejowe, podstrunnica palisandrowa, elektronika aktywna. Zadziwiająco dobra jak na swoją cenę.

Cena 475 zł.
KOLOR:

Gitara elektro-akustyczna 4/4 z tunerem G-Tone AP30xCEQ gat.II

Cena 570 550 zł.
KOLOR:

Gitara akustyczna 4/4 Ibanez Jampack. Korzystniej niż na ceneo i lepsze przygotowanie do gry.

Cena 650 599 zł.
KOLOR:

Nowość! Gitara akustyczna Hory 4/4 dostrajana w pracowni Pengano. Wyprodukowana w Europie. Głęboki ciemny kolor i brzmienie. Solidna konstrukcja z palisandrem i porządnym ożebrowaniem.

Cena 900 zł. Produkt wykonywany na zapisy z dostawą w czerwcu.
KOLOR: Nowa wersja z litym przodem - Super brzmienie! Made in UE.

Gitara akustyczna 4/4 Pengano symetryczna z szerokim gryfem. Nowy model PF30

Cena 850 750 zł z dodatkami!
KOLOR:

Gitara elektroakustyczna 4/4 Oscar Schmidt by Washburn cutaway.

Cena 980 zł
KOLOR:

Gitara elektroakustyczna 4/4 Ibanez PF15ECE w promocji.

Cena 690 590 zł.
KOLOR:

Gitara elektroakustyczna 4/4 Cort w promocji.

Cena 850 750 zł.
KOLOR:

Gitara akustyczna 4/4 Cort Earth 70 w promocji. LITE DREWNO!

Cena 950 zł.
KOLOR:

Gitara elektroakustyczna 4/4 HB Custom cutaway z szerokim gryfem. Lite drewno!

Akcesoria

Cena 390 zł.

Wzmacniacz uniwersalny 15W 8", wersja z multiefektem (CHORUS, FLANGER, ECHO, DELAY, ROOM and HALL). WEJŚCIA: CD/MP3 IN, MIC IN, SŁUCHAWKOWE, FOOT SWITCH

Cena 15 zł.
SZEROKOŚĆ:

Komplet klamer do szelek futerału. Film

Cena 90 zł.
ROZMIAR:

Sztywny futerał piankowy. Wnętrze szare.

Cena 140 zł.
ROZMIAR:

Bardzo lekki sztywny futerał prostokątny piankowy 4/4.

Cena 179 159 zł.
Kolor wnętrza:

Lekki sztywny futerał prostokątny 4/4 z higrometrem i rurką.

Cena 290 zł.
ROZMIAR:

Ekskuzywny futerał o doskonałej organizacji przestrzeni. Bardzo lekki i poręczny

Cena 350 zł.
ROZMIAR: Brak

Elegancki lekki futerał prostokątny 4/4.

Cena 399 zł.
ROZMIAR: Brak

Elegancki lekki futerał 4/4. Eko-skóra dobrej jakosci.

Cena 29 20 zł

Higrometr metalowy, średnica 3,7 cm.

Cena 39 zł.

Higrometr do instrumentów, średnica 4,4 cm.

Cena 25 zł.

Nawilżacz do instrumentów na wodę destylowaną, średnica 5,8 cm.

Cena 35 zł.

Higrometr elektroniczny o zwiększonej dokładności

Cena 1800 zł.
TYP:

Najlepsze na rynku oczyszczacze/nawilżacze powietrza. W okresie alarmów smogowych czas oczekiwania może się wydłużyć.

Cena 90 zł.
ROZMIAR:

Smyczek uczniowski dobrej jakości (nie tandetny). Drewniany z naturalnym włosiem. Żabka hebanowa.

Cena 169 zł.

Smyczek Brazyliana.

Pręt ośmiokątny z drewna brazylijskiego, włosie naturalne, żabka hebanowa z paryskim oczkiem. Dobre materiały, staranne wykonanie. Ciężar ok. 60g. Długość: 74 cm (4/4)

Cena 16 zł.

Kalafonia GEIPEL antyalergiczna.

Kalafonia dobrej jakości, przeznaczona dla osób wrażliwych na zapach i pył zwykłej kalafonii. Produkcja niemiecka.

Cena 23 zł.

Kalafonia Pirastro Piranito.

Niemiecka kalafonia dobrej jakości w estetycznym opakowaniu. Polecana do skrzypiec i altówek.

Cena 34 zł.

Kalafonia Hill ciemna.

Bardzo dobra jakość w niewielkiej cenie! Nadaje się do koncertowania i dobrze pracuje nawet w nieco niższych temperaturach. Polecamy!

Cena 10 zł.
ROZMIAR:

Podstawek niemiecki Bausch.

Cena 6 zł.

Folga skrzypcowa 4/4.

Element łączący strunociąg z guzikiem. W tanich skrzypcach ten element dość często zawodzi. Zdarza się, że nakrętki ześlizgują się po gwincie. Ta folga zapewnia dobre trzymanie, bo nakrętki są podłużne, dobrze spasowane i trzymają się na wielu zwojach gwintu.

Cena 8 zł.

Mikrostroik skrzypcowy Witter 3/4-4/4.

Precyzyjnie wykonany niemiecki mikrostroik skrzypcowy niklowany. Uwaga - nie pasuje do strunociągów z wbudowanymi mikrostroikami jak Everplay lub Stagg. W takich skrzypcach trzeba zmienić cały strunociąg.

Cena 29 zł.

Strunociąg skrzypcowy - bukszpan (bez folgi).

Cena 32 zł.

Strunociąg skrzypcowy - heban (bez folgi).

Cena 35 20 zł. Promocja!

Strunociąg wiolonczelowy - bukszpan.

Cena 36 zł.

Komplet kołków skrzypcowych, rozmiar 4/4.

Cena 12 zł.

Pasta do kołków Hidersinepaste.

Pasta angielska polecana do kołków, gdy są za luźne. Służy do zacieśniania. Wystarczy niewielka ilość, aby kołki przestały się ślizgać.

Cena 30 zł.
ROZMIAR:

Podpórka drewniana.

Prosta i łatwa w montażu podpórka drewniana (żeberko, szyna). Zapina się za pomogą gumek. Podpórka opiera się na klatce piersiowej i ułatwia utrzymanie skrzypiec.

Cena 30 28 zł. Promocja!
ROZMIAR:

Podpórka HOX/LP.

Tania podpórka z tworzywa i gąbki. Regulacja wysokości na gwincie zaczepów.

Cena 90 zł.
ROZMIAR:

Podpórka Wolf Forte Secondo.

Bardzo popularna podpórka z możliwością regulacji wysokości oraz szerokości.

Cena 49 39 zł. Przecena!

Pulpit Everplay.

Składany pulpit z pokrowcem. Lekka, lecz solidna konstrukcja. Waga 1,5 kg, wysokość do 120 cm. Małe wymiary po złożeniu. W zestawie pokrowiec z szelką zapinany na rzep.

Cena 28 18 zł.

Komplet strun Pengano 3/4-4/4.

Ekonomiczne struny najlepiej nadające się do skrzypiec dekoracyjnych. Do grania proponujemy trochę droższe np. Sandnery.

Cena 25 zł.

Komplet strun Olympia B1 25-OG 3/4-4/4.

Rdzeń hexagonalny ze szwedzkiej stali, chromowo-niklowa wygładzana owijka. Dobre ekonomiczne struny dla początkujących. Zwykle dają nieco lepsze brzmienie niż struny fabryczne spotykane w tanich skrzypcach.

Cena 36 zł.
ROZMIAR:

Komplet strun PYRAMID Aluminium.

Owijka aluminiowa na rdzeniu stalowym pokrytym srebrem. Wyprodukowane w Niemczech. Duża precyzja wykonania i dobre materiały. Producent z dużym doświadczeniem i ponad 160 letnią tradycją!

Cena 36 zł.
ROZMIAR:

Komplet strun SANDNER

Idealne do nauki i gry amatorskiej. Dokładnie polerowana owijka sprawia że gra sie łatwo i przyjemnie. Duża precyzja wykonania i dobre materiały. Producent z dużym doświadczeniem i tradycją

Cena 80 zł.
ROZMIAR:

Komplet strun SANDNER PERLON

Wspaniale brzmięce struny, które potrafią ożywić nawet słabszy instrument. Rdzeń perlonowy! Duża precyzja wykonania i dobre materiały. Cena o połowę niższa niż innych strun o tak dobrej jakości.

Cena 120 zł.
ROZMIAR:

Komplet strun Pirastro Piranito 4/4.

Bardzo dobre, niemieckie struny często polecane przez lutników. Potrafią ożywić dźwięk nawet niezbyt udanego instrumentu.

Cena 120 zł.
ROZMIAR:

Komplet strun Pirastro Tonica

Niemieckie struny z rdzeniem nylonowym.

Cena 200 zł.

Komplet strun Thomastik Dominant 4/4.

Najczęciej wybierany komplet strun z rdzeniem nylonowym.

Cena 50 Przecena 39 zł

Tłumik hotelowy.

Zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych tłumików skrzypcowych dostępnych na rynku. Doskonale nadaje się do ćwiczenia w domu, hotelu, bursie i akademiku. Wykonany z metalu, nakładany na podstawek. Pasuje do skrzypiec 3/4 i 4/4 oraz na niektóre rodzaje 1/2.

Cena 15 zł.

Tłumik hebanowy.

Tłumik o średnim tłumieniu. Nie zmienia mocno barwy, nieco łagodzi i wycisza brzmienie. Wykonany z hebanu, nakładany na podstawek. Pasuje do skrzypiec 3/4 i 4/4 oraz na niektóre rodzaje 1/2.

Cena 6 zł.

Tłumik Tourte.

Tani tłumik gumowy. Odrobinę wycisza i zmienia barwę na łagodniejszą. Pasuje do skrzypiec 3/4 i 4/4 oraz na niektóre rodzaje 1/2.

Cena 20 zł.

Kamerton widełkowy FOM.

Kamerton widełkowy do strojenia skrzypiec. Podaje ton A 440Hz (druga struna od najcieńszej)

Cena 40 zł.

Tuner elektroniczny EP10/T5S.

Tuner elektroniczny umożliwia nastrojenie skrzypiec bez użycia słuchu.

Cena 20 zł.

Środek czyszczący Joha, do usuwania kalafonii, brudu, tłuszczu.

Cena 20 zł.

Środek do polerowania Joha.

Cena 25 zł.

Olejek do czyszczenia Petz.

Cena 30 zł.

Politura do czyszczenia Petz.

Pielęgnuje, czyści, i usuwa kalafonię i inne zabrudzenia. Zawiera olejek piniowy i wosk pszczeli.

Cena 25 zł.

Czyścik do strun Petz.

Na zamówienie Cena 50 zł.

Olejek do strun jelitowych Pirastro.

Cena 56 45 zł

Antoni Cofalik - "Skrzypcowe ABC"

Podręcznik do nauczania początkowego dla dzieci w różnym wieku.

[archiwum]