Rower stridaRowery STRiDA


Strida kontra Dahon. Co jest lepsze - Strida czy Dahon? Dahon vs. Strida?
Strida jest lepsza do łączenia komunikacji miejskiej z dojazdem rowerem. Robi wrażenie na przechodniach.
Dahon jest jak normalny rower, jest szybszy, praktyczny (7 biegów, miękkie opony), łatwo się prowadzi, nie budzi sensacji i jest prawie o połowę tańszy.
Dahon składa sie bardziej w kostkę, dobrze wchodzi do bagażnika samochodu, ale nie można go toczyć. Nie powoduje opadu szczęki.
Dla szalonych roweromaniaków dojeżdźających metrem i rowerem do pracy polecam Stridę. Dla statecznych pań i panów z samochodem - Dahona.

Strida Strida from seokminyun on Vimeo.

Najnowszy model STRiDA LT!

Prototyp roweru STRiDA zaprezentowano po raz pierwszy w telewizji BBC w programie "Świat Jutra" w 1985 roku. Genialny projektant Mark Sanders otrzymał wówczas pierwszą nagrodę za koncepcję tego niezwykłego roweru. Sanders wcześniej był stażystą w firmie Rolls-Royce, kształcił się w Royal College of Art i Imperial College w Londynie. Świetnie łączył talent inżyniera z wrażliwością estetyczną. Nie dziwne, że STRiDA zdobywa wszystkie trzy brytyjskie nagrody dla innowacji rowerowych Cyclex (najlepszy nowy produkt, najbardziej innowacyjny, najlepszy brytyjski projekt). Kolejne wcielenia Stridy otrzymały nagrody Grand Prix Prize, Design Museum, Millenum Product Award, SMART Award for Innovation, Fietsrai INNOVATIE (innowacja w dziedzinie rowerów) i nagrodę TBEA.

Fani Stridy często się oburzają - "To nie jest rower - to jest STRiDA!".


Rower Strida LT

Suchy pas napędowy, 16-calowe koła, dobre przyspieszenie, prędkość do 19 km na godzinę, efektowne i trwałe koła z tworzywa sztucznego.

STRiDA LT jest idealna dla osób dojeżdżających do pracy, ale także jako rower do łodzi, przyczep kempingowych, lub do zabierania na małe wycieczki w bagażniku samochodu.

Strida złożonaZALETY:

WADY:

DANE TECHNICZNE:

Przedstawione tu poglądy są prywatną opinią autora i nie muszą przedstawiać prawdy obiektywnej ani stanu faktycznego.
SPIN
Niska 3A/53
00-179 Warszawa
tel. 22-831-56-47
tel. 22-635-38-48
czynne pon.-pt.10:00-18:00
STRiDANazwa Strida jest własnością firmy Ming Cycle Industrial Co., Ltd., Taiwan, R.O.C.

strida-kierownica

strida-suport

strida-koła

strida-hamulce